سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

 

اثر علی شعبانی مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) تخصصی هنرهای تجسمی مسجد الزهرا(س) به جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن راه یافته است.


به گزارش روابط عمومی از اراک، فراخوان نخستین جشنواره «کاریکاتور جامعه ایمن» در مشهد منتشر شده و علی شعبانی از مسئول کانون های هنرمند شهرستان اراک با ارائه چهار  اثر در سه بخش آموزه‌های دینی و جامعه ایمن، ایمنی و حمل و نقل درون شهری و نقش همدلی و همکاری پلیس در جامعه ایمن شرکت کرد که آثار وی بعد از مرحله داوری به بخش نهایی ایم جشنواره راه یافت.

 محور اصلی جشنواره تصور شهرهای آینده بدون ایمنی است و آثار راه یافته به نمایشگاه در کتاب جشنواره چاپ شده و یک نسخه از آن به صاحبان آثار اهدا خواهد شد.

 لازم به ذکر است، هشتمین اجلاس جهانی جامعه ایمن به میزبانی مشهد مقدس از شانزدهم تا هجدهم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد و همزمان با برگزاری اجلاس آثار برتر در قالب برگزاری نمایشگاه به اکران عمومی درخواهد آمد.

 

 


۹۵/۱۲/۱۴
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]