سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

 

اثر علی شعبانی مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) تخصصی هنرهای تجسمی مسجد الزهرا(س) به جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن راه یافته است.


به گزارش روابط عمومی از اراک، فراخوان نخستین جشنواره «کاریکاتور جامعه ایمن» در مشهد منتشر شده و علی شعبانی از مسئول کانون های هنرمند شهرستان اراک با ارائه چهار  اثر در سه بخش آموزه‌های دینی و جامعه ایمن، ایمنی و حمل و نقل درون شهری و نقش همدلی و همکاری پلیس در جامعه ایمن شرکت کرد که آثار وی بعد از مرحله داوری به بخش نهایی ایم جشنواره راه یافت.

 محور اصلی جشنواره تصور شهرهای آینده بدون ایمنی است و آثار راه یافته به نمایشگاه در کتاب جشنواره چاپ شده و یک نسخه از آن به صاحبان آثار اهدا خواهد شد.

 لازم به ذکر است، هشتمین اجلاس جهانی جامعه ایمن به میزبانی مشهد مقدس از شانزدهم تا هجدهم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد و همزمان با برگزاری اجلاس آثار برتر در قالب برگزاری نمایشگاه به اکران عمومی درخواهد آمد.

 

 


۹۵/۱۲/۱۴
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان