سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

کارگروه های تخصصی اوقات فراغت تابستان ۹۶در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، کارگروه های تخصصی اوقات فراغت امروز(26فروردین) در جلسه ای در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی تشکیل شد،  عناوین این کارگروه ها فرهنگی و هنری، ورزشی و فوق برنامه و اردوها، تبلیغات و اطلاع رسانی و نظارت و ارزشیابی و کارگروه قرآنی محتوا و آموزشی است.

 در این جلسه هدف از تشکیل کارگروه های تخصصی اوقات فراغت برنامه ریزی، اثر گذاری و کارآمدی موثرتر و شناسایی نقاط قوت و ضعف برنامه های سال گذشته عنوان شد.

 کیفی سازی سطح برگزاری ویژه برنامه های طرح اوقاف فراغت و پر کردن اوقات فراغت مطلوب، اجرای برنامه های دسته جمعی، کادر سازی، استفاده از ابزار روز برای اداره کلاس ها، شناسایی و شناخت ظرفیت های شهرستان و استان، نظرسنجی در برنامه ها،  تربیت نیروهای انقلابی از دل مساجد از دیگر مواردی که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

 تعامل با دستگاه ها، استفاده از پتانسیل و نفوذ مسول کانون ها، تدوین کارهای خلاقانه و مورد نظر نوجوانان و جوانان، بهره مندی از توانایی اعضای کانون ها در انجام فعالیت های مسجد و برگزاری مسابقات مختلف در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.

 همچنین در این جلسه کارشناسان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در مورد چگونگی برگزاری پربار ویژه برنامه های طرح اوقات فراغت امسال تبادل نظر کردند.

 گفتنی است، تفاهم‌نامه سال و طرح اوقات فراغت بین دبیرخانه کانون‌های مساجد استان مرکزی و کانون‌ های فرهنگی هنری مساجد سراسر استان از اول اردیبهشت با حضور مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد مرکزی به امضا می رسد.

 

۹۶/۰۱/۲۷
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان