سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
به مناسبت فرارسیدن ماه محرم ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مجتمع آفتاب اراک دایر می شود.


به گزارش روابط عمومی از اراک، این نمایشگاه به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از بیستم شهریور تا پایان ماه محرم در محوطه مجتمع فرهنگی آفتاب دایر می شود.

 محصولات فرهنگی هنری ویژه محرم از جمله سی دی های تعزیه، فیلم، موسیقی، مداحی، روضه خوانی و معروفترین آثار در رابطه با محرم و اقلامی چون زنجیر، طبل و سنج، شال، پارچه مشکی، کتیبه، پرچم و بازو بند و پیشانی بند و سایر اجناس مورد استفاده در ایام محرم و صفر در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد.

 دعوت از گروه های تعزیه جهت اجرای مجلس نامه شهادت امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) از دیگر برنامه هایی است که در حاشیه این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

 

 

۹۶/۰۶/۲۲
روابط عمومی

آتش به اختیار به معنای «کار فرهنگیِ خودجوش و تمیز» است و به معنای بی قانونی و فحاشی و طلبکار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست. مقام معظم رهبری (مدظله)-خطبه های نماز عید فطر 1396