سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
به مناسبت فرارسیدن ماه محرم ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مجتمع آفتاب اراک دایر می شود.


به گزارش روابط عمومی از اراک، این نمایشگاه به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از بیستم شهریور تا پایان ماه محرم در محوطه مجتمع فرهنگی آفتاب دایر می شود.

 محصولات فرهنگی هنری ویژه محرم از جمله سی دی های تعزیه، فیلم، موسیقی، مداحی، روضه خوانی و معروفترین آثار در رابطه با محرم و اقلامی چون زنجیر، طبل و سنج، شال، پارچه مشکی، کتیبه، پرچم و بازو بند و پیشانی بند و سایر اجناس مورد استفاده در ایام محرم و صفر در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد.

 دعوت از گروه های تعزیه جهت اجرای مجلس نامه شهادت امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) از دیگر برنامه هایی است که در حاشیه این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

 

 

۹۶/۰۶/۲۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]