سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
به مناسبت فرارسیدن ماه محرم ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مجتمع آفتاب اراک دایر می شود.


به گزارش روابط عمومی از اراک، این نمایشگاه به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از بیستم شهریور تا پایان ماه محرم در محوطه مجتمع فرهنگی آفتاب دایر می شود.

 محصولات فرهنگی هنری ویژه محرم از جمله سی دی های تعزیه، فیلم، موسیقی، مداحی، روضه خوانی و معروفترین آثار در رابطه با محرم و اقلامی چون زنجیر، طبل و سنج، شال، پارچه مشکی، کتیبه، پرچم و بازو بند و پیشانی بند و سایر اجناس مورد استفاده در ایام محرم و صفر در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد.

 دعوت از گروه های تعزیه جهت اجرای مجلس نامه شهادت امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) از دیگر برنامه هایی است که در حاشیه این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

 

 

۹۶/۰۶/۲۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان