سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
طی مراسمی از برترین ها و فعالان اوقات فراغت آسمانی ها ۹۶ که به صورت مرتب در کلاس شرکت کردند با اهدا لوح و هدایا تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی از اراک، حجت الاسلام قربانعلی محمدی مطلق امام جمعه نوبران (25شهریور) در مراسم اختتامیه کلاس های اوقات فراغت شهرستان ساوه که در کانون فرهنگی هنری شهدای مسجد محمد رسول الله روستای جوشقان برگزار شد گفت: حضور افراد در مسجد سبب روشنی دل و جان آنان و سعادت دو دنیا می شود.

 وی افزود: اوقات فراغت بخش مهمی از زندگی انسان ها را تشکیل می دهد و چنانچه افراد برنامه ای مشخص برای گذراندن مطلوب اوقات فراغت نداشته باشند سایر جنبه های زندگی آن ها به طور چشمگیری تحت شعاع قرار می گیرد.

 امام جمعه نوبران ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت های بسیاری دارند و به حمدالله چند سالی است که این مراکز فرهنگی  با بهترین برنامه های مورد علاقه جوانان و نوجوانان و با مدیریت دینی گام های مثبتی برای هدایت نسل جوان به سمت مسجد و آموزه های دین مبین اسلام برداشته است.

 حجت الاسلام محمدی مطلق اظهار کرد: اوقات فراغت جوانان برای تابستان به نوعی برای جوانان هم تهدید و هم فرصتی مغتنم محسوب می‌شود، چرا که اگر متناسب با نیازها و خلاهای موجود در جامعه برنامه ریزی شود، می توان به بهترین نحو از این ایام بهره برد.

 

 

در ادامه این مراسم محمدمهدی کارکن، مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری منطقه ویژه ساوه با بیان اینکه امسال 60کانون در ساوه مجری طرح اوقات فراغت بودند گفت: کلاس های آموزش قرآن کریم در صدر برنامه های کانون ها در اوقات فراغت بود که با توانست خیل کثیری از علاقمندان و دوستداران به ساحت مقدس قرآن کریم را سیراب کند.

 وی افزود: استقبال خانواده‌ها و جوانان از برنامه اوقات فراغت تابستان 96 از کانون های مساجد امسال و سال گذشته بسیار عالی بوده است و این اقبال گسترده کانون ها را در برگزار کردند کلاس های متنوع تر ترغیب می کند.

 کارکن، نقاشی، خط و خوشنویسی، آموزش های قرآن کریم، خلاقیت و کاردستی، طرح کتابخوانی، کلاس های ورزشی، اردو های تفریحی، اجرای سرود، شعر خوانی، اجرای نمایش و... را از رشته های اجرایی در کانون های فرهنگی هنری مساجد ساوه عنوان کرد

 در ادامه این مراسم از فعالان اوقات فراغت آسمانی ها96 که به صورت مرتب در کلاس شرکت کردند با اهدا لوح و هدایا تقدیر شد.

 

 

 

۹۶/۰۶/۲۶
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان