سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
جلسات مشاوره خانواده و احکام در کانون فرهنگی هنری قائم آل محمد(عج) اراک ویژه بانوان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی  از اراک، جلسات مشاوره حضوری با عناوین مهارت های زندگی، زن در خانه و خانواده، تربیت صحیح فرزندان و همسرداری با حضور خانم دکتر راستین فر از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه و مشاوران برتر خانواده در استان به همت کانون فرهنگی هنری قائم آل محمد (عج) مسجد قائم آل محمد (عج) اراک ویژه بانوان برگزار می شود.

 ابن جلسات از(21مهر) به مدت پنج روز در محل کانون دایر است و علاقمندان به شرکت در این جلسات می توانند با مراجعه به کانون از  ساعت 15 الی 17 این جلسات بهره مند شوند.

 همچنین پس از پایان این جلسات سؤالات دینی و مشکلات روحی و روانی و چالش های زندگی بانوان نیز پاسخ داده می شود.

 در این جلسات آموزشی بانوان مسجدی با چگونگی رفتار و کردار مناسب در خانواده و اجتماع و نحوه برخورد مناسب با  مشکلات و  مسائل در شرایط بحرانی آشنایی پیدا می کنند.

 لازم به ذکر است، دوره های آموزشی مشاوره برای بانوانی که در منازل به مداحی و نوحه سرایی می پردازند قبل از آغاز دهه اول محرم در این کانون برگزار شد.

۹۶/۰۷/۱۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان