سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان از سری جشنواره های جوانان مساجد هم اکنون (۲۸مهر) در استان مرکزی در حال برگزاری است.


 دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان در رشته های ترتیل، قرائت، اذان، حفظ کل، حفظ 20جز، صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد هم اکنون در حال برگزاری است.

 

 

مرحله شهرستانی این مسابقات هفته گذشته در هر شهرستان برگزار شد و امروز راه یافتگان به مرحله استانی از سراسر استان مرکزی در حال رقابت هستند.

 

هم اکنون شاهد حضور 540 نفر از شرکت کنندگان در رشته های مختلف این دوره از مسابقات و در دو بخش خواهران و برادران در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب و مساجد حضرت ابوالفضل(ع) و حاج آقا تقی تقوی هستیم. 

 

داوری این دوره از مسابقات در بخش خواهران را خانم ها تشیعی، سعیدی و بخشنده و در بخش برادران را آقایان محمدی، رضایی، کاظمی، احمدی و حجج الاسلام اسکندی و امینی به عهده دارند.

 

برگزیدگان جشنواره استانی قرآنی مدهامتان به مرحله کشوری این مسابقات که آذرماه سال جاری به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار می شود راه می یابند.

 

 

 

 

۹۶/۰۷/۲۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان