سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
به مناسبت زادروز خجسته بانوی بزرگ دو عالم حضرت صدیقه طاهره(س) از مادران شهدای شهر زاویه از توابع زرندیه تقدیر به عمل آمد.


به گزارش روابط عمومی از اراک، همزمان با میلاد با شکوه دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرای مرضیه(س) از مادران شهید شهر زاویه و ۲۶ نفر از فعالان خواهر و برادر کانون فرهنگی هنری شهید رجایی مسجد امام سجاد(ع) طی مراسمی که امروز(17اسفند) در مسجد با حضور برخی مسئولان برگزار شد،تقدیر به عمل آمد.

 همچنین به مناسبت سالروز تاسیس کانون های مساجد نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با حضور مسئولان در محوطه مسجد امام سجاد(ع) زاویه افتتاح شد؛ در این نمایشگاه بیش از هزار جلد کتاب و محصولات فرهنگی هنری در موضوعات مختلف، غرفه‌های فرهنگی هنری حجاب و عفاف، ایثار و شهادت و نقاشی در معرض دید عموم گذاشته شده است.

 این نمایشگاه از ۱۲ اسفندماه آغاز به کار کرده و تا ۲۲ اسفند میزبان عموم است.

 نمایش فیلم محمد رسول الله(ص) ویژه اعضای کانون از دیگر برنامه های این کانون به مناسبت میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرا(س) و سالروز تاسیس کانون های مساجد است.

 

 

 

 

۹۶/۱۲/۱۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان