سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی بر ایجاد نهضت عمومی برای تحقق شعار سال در جامعه تاکید کرد.


حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی ضمن اشاره به نامگذاری سال ۹۷ به سال «حمایت از کالای ایرانی» از سوی مقام معظم رهبری به روابط عمومی در اراک گفت: حمایت از کالای ایرانی اقدام مشترکی بین آحاد مردم است و همگان باید به وظیفه خود عمل کنند.

 وی با اشاره به اینکه لازمه تولید کالای باکیفیت مواد اولیه مرغوب است افزود: مصرف کنندگان در موقع خرید به کیفیت کالاها توجه می کنند از اینرو باید مواد اولیه مرغوب در اختیار تولیدکننده قرار گیرد.

 حجت الاسلام ذوالفقاری ادامه داد: مواد اولیه نامرغوب و قیمت های بالا، کالای ایرانی را به لحاظ رقابت‌پذیری با محصول مشابه با مشکل مواجه می کند؛ بنابراین لازم است  موانع از سر راه برداشته شود و حمایت های لازم صورت گیرد تا کالای ایرانی با قیمت مناسب تولید شده و قدرت رقابت با کالاهای خارجی پیدا می کند.

 این مقام مسئول با بیان اینکه خطاب مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال هم مردم و هم مسئولان هستند، گفت: امروزه تولیدکنندگانی موفق هستند که بتوانند محصولات دارای کیفیت مطلوب، مناسب با ذائقه روز جامعه و با قیمت مناسب عرضه کنند.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به انجام فعالیت های گسترده در حوزه های فرهنگی و تبلیغی تاکید کرد و افزود: در حال حاضر رسانه ها و شبکه های مجازی با راه اندازی کمپین ها و کانال های مختلف به بحث حمایت از کالاهای داخلی پرداخته اند ولی لازم است مسئولان بیشتر به این موضوع بپردازند.

 

۹۷/۰۱/۱۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان