سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر و آغاز دهه کرامت همایشی به این مناسبت با عنوان« ریحانه» در اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، همایش ریحانه به مناسبت دهه کرامت، روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر امروز(۲۱تیر) به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با حضور اعضای خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک برگزار شد.

 

 

در این مراسم حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: دختران و بانوان شخصیت حضرت معصومه(س) و حضرت فاطمه زهرا(س) را در زندگی الگوی خود قرار دهند و در زندگی فردی و اجتماعی این دو بزرگوار را الگوی عملی خود قرار دهند.

 وی با بیان اینکه الگوگیری از بانوان بزرگ اسلام بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی موجود در جامعه را برطرف می کند افزود: جایگاه بانوان و دختران در مکتب اسلام بسیار رفیع است.

 حجت الاسلام ذوالفقاری ادامه  داد: در حالی که دختران و بانوان در سبک زندگی اسلامی و فرهنگ ایرانی جایگاه بسیار متعالی دارند، دوری از این مکتب اصیل، آنها در نوک پیکان تهاجم فرهنگی دشمنان قرار می دهد.

 در ادامه این مراسم 15 نفر از رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی مورد تقدیر قرار گرفتند.

 مولودیه خوانی، سخنرانی یکی از استادان حوزه های علیمه استان، اجرای کلیپ هایی با موضوع عفاف و حجاب، گروه سرود کانون فرهنگی هنری تربیت اسلامی تربیت تخصصی عفاف و حجاب مسجد انصار و گروه سرود کانون فرهنگی هنری قائم آل محمد(عج) مسجد قائم آل محمد(عج) از دیگر برنامه های این مراسم جشن بود.

 در حاشیه برگزاری این همایش نمایشگاه دستاوردهای بانوان عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی نیز به نمایش در امد.

 

 

 


۹۷/۰۴/۲۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان