سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
دوره توانمندسازی ارکان مسجد به مناسبت با روز جهانی مسجد در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، دوره توانمندسازی ارکان مسجد امروز(۵شهریور) با حضور 200نفر از مسئولان کانون های فرهنگی هنری و فرماندهان پایگاه های بسیج مساجد به مناسبت روز جهانی مسجد روز جهانی مسجد در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب، سالن جلسات دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) کوی امام علی(ع) اراک با تشکیل سه کارگاه در حال برگزاری است.

 در این دوره ی یکروزه برنامه کارگاهی ویژه ارکان مساجد استان مرکزی با حضور مدیران کل تبلیغات اسلامی و اوقاف و امورخیریه، مسئول بسیج محلات و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

 هدف از اجرای این دوره بالا بردن سطح آمادگی و پیشبرد برنامه ها توسط ارکان وهمچنین ایجاد تعامل و انسجام بین عوامل مسجد، رفع مسائل و مشکلات داخل مساجد و ایجاد تعامل بیشتر برای پیشبرد برنامه‌های مساجد و تقویت برنامه‌های اجرایی مسجد است.

 ارکان مساجد حاضر در این دوره با فراگیری مهارت‌های لازم در کنار تجارب خود با هماهنگی و انسجام لازم به منظور پربار شدن سطحی کیفی مساجد حرکت خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۹۷/۰۶/۰۶
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان