سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

حجت الاسلام ذوالفقاری گفت: به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هنرمندان انقلابی این استان تجلیل می شوند.

حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری از برگزاری آیین تجلیل از هنرمندان انقلابی این استان خبر داد و به  روابط عمومی در اراک، گفت: به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نخستین همایش «انقلاب به روایت هنر» برگزار می شود.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی افزود: هدف از برگزاری این همایش تجلیل از هنرمندان متعهد انقلابی است که با عنوان هنرمندان (دیروز، امروز، فردا) اجرا می شود، در این همایش از هشت هنرمند که در حوزه انقلاب اسلامی و ارزش ها فعالیت یا تولید هنری داشتند، تجلیل می شود.

 وی با بیان اینکه همایش «انقلاب به روایت هنر» 26 دی ماه جاری همزمان با نماز مغرب و عشا با حضور مسئولانی استانی در مسجد الزهرا(س) برگزار می شود، گفت: نقش بی بدیل هنرمندان در انتقال ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

 این مقام مسئول ادامه داد: خدمات و زحمات هنرمندان متعهد و انقلابی در مسیر ارزشی، که بهای خلق آثار فاخر خود را با صرف کردن عمر و جوانیشان پرداخته اند، با هیچ قیاسی قابل اندازه گیری و ارج نهادن نیست.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی اظهار کرد: چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به معنای دست یافتن به بلوغ و پختگی  میهن اسلامیان و بیانگر پشت سر گذاشتن و تجربیات تلخ و شیرین در عرصه های مختلف سیاسی، نظامی، فرهنگی، اجتماعی و فکری است.

۹۷/۱۰/۲۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان