سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مرحله شهرستانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان امروز (۱۱بهمن) در شهرستان های ساوه و خمین در حال برگزاری است.

به گزارش خبر گزاری از اراک،‌ مرحله شرستانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن مدهامتان ویژه گروه سنی ۷ تا ۱۶ سال و ۱۶ تا ۳۰ سال از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد هم اکنون در مساجد سیدالشهدا(ع) کانون فرهنگی هنری شهید مطهری خمین با بیش از ۲۰۰ نفر و در مسجد ابوذر کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی با حضور  ۳۰۰ نفر از خواهران و برادران علاقمند به ساحت مقدس قرآن کریم در حال برگزاری است.

 شرکت کنندگان خواهر و برادر در رده سنی بالای ۱۶ سال در دو رشته حفظ کل و قرائت تحقیق و شرکت کنندگان در رده سنی زیر ۱۶ سال برادران در رشته های قرائت تقلیدی، ‌اذان،‌ حفظ جز سی، ترتیل،‌ صحیح خوانی نماز و  نقاشی آیات با هم به رقابت می پردازند.

 همچنین خواهران در رده سنی زیر ۱۶ سال در رشته های حفظ جز سی، ترتیل،‌ صحیح خوانی نماز و نقاشی آیات با هم به رقابت می پردازند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


۹۷/۱۱/۱۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان