سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
سلسله نشست های مهدویت در سه مقطع کودک، نوجوان و جوان و عموم مردم به مناسبت شعبان المعظم از امروز ۳۱فروردین تا پایان هفته برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی از اراک، سلسله نشست های مهدویت به همت کانون های فرهنگی هنری امام علی(ع)، غدیر، ابوذر، امام حسن مجتبی(ع)، معراج، حضرت قائم(عج)، سلمان فارسی، اهل البیت(ع)، انصارالحسن(ع)، شهید آوینی و ثامن الحجج(ع) مساجد شهرستان ساوه برگزار می شود.

 این نشست ها در سه مقطع کودک، نوجوان و جوان و عموم مردم با حضور استادانی از مرکز تخصصی مهدویت قم حجج الاسلام زهراپور، محرمی، صادقی و درویشی در مساجد و مدارس ساوه در حال برگزاری است.

 استکبار ستیزی، خانواده و سبک زندگی، مهدویت و تمدن نوین اسلامی و انتظار جهانی، اقتصاد مدیریت جهادی، مهدویت و جوان، معرفت و عقلانیت و آمادگی برای ظهور محوریت مباحث استادان این دوره است.

 لازم به ذکر است سلسله نشست  های تخصصی مهدویت به مناسبت شعبان المعظم از امروز 31فروردین تا پایان هفته به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی دفترنمایندگی منطقه ویژه ساوه و ستاد نماز جمعه این شهرستان در حال برگزاری است.

 گفتنی است مراسم احیای مهدوی با اعمال این شب در مساجد امیرالمومنین(ع) سقانلیق،‌امام حسین(ع)، مسلم بن عقیل،‌ ابوذر و مسجد امیرالمومنین(ع) ساوه برگزار می شود.

 

 

 

۹۸/۰۱/۳۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]