سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

برترین های کانون های مساجد ساوه در مراسمی با حضور امام جمعه شهر ساوه و مسئولین کانون های مساجد این شهر تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی از اراک، حجت الاسلام سید حسین تقوی، امام جمعه ساوه امروز(14اسفند) در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد ساوه که در مسجد سلمان فارسی ساوه برگزار شد گفت: کار در حوزه مسجد توفیق بسیار بزرگ از سوی خداوند است.

وی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری باید محلی برای تعلیم دین باشد، افزود: اتحاد بین ارکان مسجد امام جماعت کانون و بسیج و هیات امنا موجب احیا بیشتر کارکرد اصلی مسجد می شود.

حجت الاسلام تقوی اظهار کرد: چنانچه مسجد و کانون فرهنگی هنری نیاز متناسب با درخواست جوان را ارائه کند قطعا جوانان هر چه بیشتر به مسجد جذب می شوند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری گفت: استفاده از ظرفیت‌های نسل جوان در ابعاد مختلف فرهنگی بسیار مهم است و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در این زمینه نقش موثری دارند.

وی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد سبب به وقوع پیوستن رابطه های قوی بین امام جماعت و اهالی مساجد است که در کسب موفقیت برای جامعه رد همه ارکان زندگی عامل مهمی است.

در ادامه این مراسم از کامران جوادی شهردار ساوه و حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ و ارشاد ساوه به عنوان مدیران مسجد محور، حجت الاسلام فتح الله فیروزی امام جماعت برتر، زهرا نجانی و قربانعلی کهنسال مسئولان کانون های فرهنگی هنری طاها و هدایت ساوه به عنوان مسئولا کانون برتر تقدیر به عمل آمد.

پایان پیام/


۹۳/۱۲/۱۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]