سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

اولین دوره مسابقه طراحی پوستر اوقات فراغت تابستان با عنوان آسمانی ها به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در سطح استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط از اراک، فراخوان این مسابقه با محورهای مسجد اوقات فراغت تابستان جوانان و نوجوانان و کانون فرهنگی مسجد –جذب حداکثری ارائه فعالیت‌ها و ایجاد جاذبه‌های فرهنگی و هنری تهیه شده و طراحان استان مرکزی و علاقمند به شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را تا اول خرداد ماه سال جاری به دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی ارسال کنند.

همچنین، تکنیک خلق اثر آزاد بوده و آثار می بایست از پویایی و نوآوری برخوردار ومتناسب با رویکرد کانون های فرهنگی و هنری مساجد باشد.

مضمون طراحی پوستر صرفا برای طرح اوقات فراغت تابستان  کانون های مساجد استان است لذا از درج آرم و نام و..در پوستر خودداری شود.

آماده کردن فایل با فرمت-  JPEG  با کیفیت  300dpi – در ابعاد 50 ×  70 سانتی متر به صورت عمودی- در مد  CMYK  مورد نظر است.

استفاده از رنگ های متنوع و شاد به همراه المان های مسجدی در طرح ها نیز پیشنهاد می شود و استفاده قالب های تکراری پرهیز شود و اجزای آن (عکس، تصویرسازی، تایپوگرافی و غیره) باید تولیدی بوده و کپی برداری نباشد. در صورت برگزیده شدن اثر  ارسال فایل لایه باز PSD به دبیرخانه جشنواره الزامی است.

هر شرکت کننده می تواند حداکثر 2 اثر خور را به پست الکترونیکی جشنواره به آدرسdbmarkazi@gmail.com  باحداکثر حجم 24 مگا بایت ارسال کند.

زبان مسابقه فارسی است و آثاری که در آنها از عبارات انگلیسی استفاده شود پذیرفته نخواهند شد همچنین درج عبارت (آسمانی های 9) و استفاده از لوگوی شعار سال در کلیه‌ی طرح‌ها، ضروری است.

آثاری که پس از مهلت مقرر دریافت شوند به مسابقه راه پیدا نخواهند کرد و ارسال آثار به منزله‌ی قبول مقررات است و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی‌نشده بر عهده‌ی برگزارکننده است.

داوری توسط کانون فرهنگی هنری نورالزهراء سلام الله کانون تخصصی هنرهای تجسمی انجام می شود و به طرح برتر جایزه ارزنده ای به همراه لوح تقدیر اهدا می شود.

جهت دریافت آئین نامه اینجا کلیک نمائید.

پایان پیام/۹۴/۰۱/۲۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان