سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان مرکزی از برگزاری طرح ۱۰ شب، ۱۰ محله ۱۰، مسجد در این استان خبر داد. 


به گزارش روابط عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی: حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان مرکزی و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت:‌ طرح 10 شب، 10 محله ، 10 مسجد به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی به همت کمیته مساجد برگزار می شود.


مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان مرکزی افزود:‌ مساجد امام باقر(ع)، امام المهدی(عج)، قائم آل محمد(عج)، انصار، صاحب الزمان(عج)، الزهرا(س)، امام حسن مجتبی(ع)، علی بن ابیطالب(ع)، امام سجاد(ع) و مسجد خاتم الانبیا(ص) 10 مسجدی هستند که از محلات مختلف میزبان مراسم جشن انقلاب ‌در شب پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستند.


وی با بیان اینکه در این طرح مراسم جشن انقلاب با حضور اقشار مختلف مردم و دعوت از سخنرانان برجسته و برگزاری مسابقات اجرا می شود افزود: سعی شده این جشن ها با کیفیت تر و پر محتواتر و اثرگذاری بیشتر با محوریت قرار دادن انقلاب اسلامی برگزار شود.‌


حجت الاسلام ذوالفقاری اظهار کرد: در این جشن ها از کسانی که در جریانات انقلاب حضور داشتند برای بیان فداکاری ها و رشادت های رزمندگان دعوت خواهد شد.


پایان پیام/
 


۹۲/۱۱/۰۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]