سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کانون فرهنگی هنری حواریون مهدی(عج) مسجد فتح المبین اراک از اکران فیلم های منتخب جشنواره مردمی فیلم عمار خبر داد.


به گزارش روابط عمومی کانون های مساجد استان مرکزی: رمضانعلی عرب، مسئول کانون فرهنگی هنری حواریون مهدی(عج) مسجد فتح المبین اراک  گفت:‌ این کانون در ایام الله دهه فجر چهار فیلم منتخب راه یافته به چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار را با رایزنی مسئولان اجرایی جشنواره به نمایش می گذارد.


وی افزود:‌ فیلم های "راننده، کرایه ها آماده..، درختان حماسی و شجاعان" از سوی دبیرخانه این جشنواره برای نمایش در مسجد در ایام الله دهه فجر ارسال شده که در روزهای دهم، یازدهم، هجدهم و نوزدهم پس از نماز مغرب و عشا در مسجد به نمایش در می آید.


عرب همچنین از برگزاری مراسم جشن ویژه انقلاب در مسجد خبر داد و تصریح کرد: در این جشن از فعالان کانون، کتابداران و برگزیدگان مسابقات قبل تقدیر می شود.


مسئول کانون فرهنگی هنری حواریون مهدی(عج) مسجد فتح المبین اراک افزود:‌ در ایام الله دهه فجر باید شهر بوی انقلاب به خود بگیرد و در این راستا این کانون ضمن آذین بندی خیابان های اطراف مسجد هر شب با پخش اسفند و سرودهای انقلابی در مسجد فضای منطقه را یادآور روزهای زمان انقلاب کرده است.


پایان پیام/۹۲/۱۱/۰۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]