سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

یکی از فعالیت های اساسی بعد از اتمام هر برنامه ای، به منظور ثبت و انتقال مراحل مختلف آن برنامه می بایست گزارش مناسبی از آن تهیه شود. به قسمی که مخاطبین با مراجعه به آن با صرف کمترین وقت ممکن در جریان کلیه امور مربوط قرار گیرند.

یکی از روش هایی که دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان جهت انعکاس گزارش فعالیت های خود برگزیده است، ارائه گزارش تصویری از فعالیت های خود است. جهت مشاهده این گزارشات می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

اهم فعالیت ها

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


کانون های فرهنگی هنری جهت درج گزارش و ارائه اخبار مربوط به فعالیت های ویژه خود می توانند با اعلام خبر مربوط به فعالیت های خود به واحد خبر گزاری شبستان مستقر در دبیرخانه استان دیگر کانون ها را از برنامه های خود بهره مند سازند. جهت ارتباط با واحد خبرگزاری به قسمت تماس با ما مراجعه فرمائید.


------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 کانون های فرهنگی هنری جهت ارائه گزارشات فعالیت های خود به دبیرخانه استان می توانند به صورت شش ماهه و یک ساله اقدام نمایند. در ضمن جهت تسهیل این کار فرم هایی طراحی شده اند که مسئولین محترم کانون ها می بایست جهت ارائه گزارشات خود از آنها استفاده نمایند.


                  دریافت فرم ارائه گزارش شش ماهه و یک ساله

 


.

 

۹۵/۰۹/۰۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان